Výmena, reklamácia, vrátenie tovaru

Výmena, reklamácia a vrátenie tovaru

VÝMENA TOVARU

Ak Vášmu dieťaťu nesadla veľkosť alebo chcete zameniť za iný model, prosím pošlite nám tovar späť najneskôr do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru na adresu kamennej predajne Botky do robotky, Šrobárova 2, 91701 Trnava. Tovar musí byť nenosený, v neporušenom stave a v pôvodnom balení s visačkami. Vhodne balík zabaľte aby pri preprave neprišlo k poškodeniu. Balík musí  obsahovať dokumenty týkajúce sa predmetného tovaru (záručný list, faktúra), ktoré ste obdržali pri jeho kúpe. Pri vrátení vyplňte formulár pre vrátenie a reklamáciu tovaruktorý je treba pribaliť  k tovaru. Následne prosím vytvorte novú objednávku na našom e-shope. 

V prípade, že nebudú splnené všetky  podmienky, tovar Vám bude vrátený na Vaše náklady. Tovar neposielajte späť dobierkou, nebude prevzatý. Predávajúci pri splnení všetkých podmienok zašle sumu za vrátený tovar (ak ide o vrátenie celej objednávky, aj sumu za najlacnejšie poštovné poskytované predávajúcim) na účet kupujúceho najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Ak sa vracia iba časť objednávky, predávajúci nevracia sumu za poštovné! Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci v plnej výške.

REKLAMÁCIA TOVARU

V prípade, že tovar, ktorý máte od nás po čase preukazuje výrobnú chybu prosím vyplňte formulár pre vrátenie a reklamáciu tovaruktorý spolu s topánočkami, s kópiou dokladu alebo faktúry odošlete na adresu kamennej predajne Botky do robotky, Šrobárova 2, 91701 Trnava. Po obdržaní Vašej reklamácie Vás budeme ihneď kontaktovať a budeme vás informovať o ďalšom postupe. Pri reklamácii platí štandardných 30 dní odo dňa prevzatia tovaru na našej predajni, dokedy musíme vyriešiť reklamáciu alebo odstrániť závadu. Reklamácie sa snažíme vyriešiť v najkratšom čase, rýchlosť vybavenia reklamácie však závisí od rozsahu a formy závady. Ak sa nám nepodarí dodržať lehotu 30 dní od prevzatia tovaru, automaticky máte právo na vrátenie peňazí. Aby sme sa vyhli akýmkoľvek nedorozumeniam, prečítajte si prosím podrobnejšie informácie ohľadom reklamácii v reklamačnom poriadku  a naše obchodné podmienky.

VRÁTENIE TOVARU

V prípade, že chcete u nás zakúpený tovar vrátiť , urobte tak do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Vrátenie nevyhovujúceho tovaru do 14 dní sa týka iba tovaru zakúpeného na našom eshope. Zo zákona nemáte nárok na vrátenie tovaru zakúpeného v kamennej predajni. Za zakúpený tovar v kamennej predajni peniaze nevraciame, dá sa však vymeniť a to do 3 dní od jeho zakúpenia. Tovar musí byť nenosený, v neporušenom stave a v pôvodnom balení s visačkami. Vhodne balík zabaľte aby pri preprave neprišlo k poškodeniu. Balík musí  obsahovať dokumenty týkajúce sa predmetného tovaru (záručný list, faktúra), ktoré ste obdržali pri jeho kúpe. Pri vrátení vyplňte formulár pre vrátenie a reklamáciu tovaruktorý je treba pribaliť  k tovaru. 

V prípade, že nebudú splnené všetky  podmienky, tovar Vám bude vrátený na Vaše nákladyTovar neposielajte späť dobierkou, nebude prevzatý. Predávajúci pri splnení všetkých podmienok zašle sumu za vrátený tovar (ak ide o vrátenie celej objednávky, aj sumu za najlacnejšie poštovné poskytované predávajúcim) na účet kupujúceho najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Ak sa vracia iba časť objednávky, predávajúci nevracia sumu za poštovné! Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci v plnej výške.